Jak leczyć złamanie zmęczeniowe trzonu kości piętowej?
17.03.2017 poczułem ból w pięcie po 2 tygodniach po wykonaniu rezonansu magnetycznego stwierdzono złamanie powolne trzonu k piętowej od strony trójkąta Kagera z lokalnym obrzękiem śródkościa założono mi gips. Po 25 dniach od założenia gipsu zrobiłem TK w której jest następujący opis '' złamanie zmęczeniowe trzonu k piętowej baz przemieszczenia odłamów w okresie gojenia i włóknisto sklerotycznego zrostu,, co to znaczy czy się zrasta? czy jest dobrze? nie rozumiem proszę o pomoc. Dziękuję

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sadze ze opis wskazuje na proces zrostu aczkolwiek zawsze warto obejrzeć zdj przez lekarza prowadzącego leczenie