Jak mam interpretować wynik CA125?

Mam 33 lata zrobiłam sobie badanie Ca125 wynik 8,53, dodam że nie kierował mnie lekarz. Wyniki krwi i ob mam bardzo dobre.Jak mam interpretować ten wynik.

Witam , jeżeli sama Pani "zaleca" sobie wykonanie badania CA 125 - to rozumiem , że ma Pani jakiś powód!!! Marker Ca 125 nie jest specyficzny - proponuje więc nadal szukać w net-cie odpowiedzi na Pani pytania nt.wyników badania Ca 125!!! z.żurawski