Jak mam obliczyć, kiedy wypada 21-24 dzień cyklu?

Jak mam obliczyć, kiedy wypada 21-24 dzień cyklu przy miesiączkach, które są co 22 dni, dodam, że mam wykonać badanie FSH estradiol progesteron, właśnie w 21-24 dniu cyklu.

Witam serdecznie,
skoro Pani cykle trwają 22 dni, to badanie powinna Pani zrobić w 21 lub 22 dniu cyklu. Pierwszym dniem cyklu jest pierwszy dzień miesiączki. Chyba, że ginekolog zalecił wykonanie badania w innym dniu.
Pozdrawiam