Ustalenie dzień cyklu w celu wykonania badań estradiolu i LH

wITAM SERDECZNEI Musze wykonać badanie estradiolu i LH, Moja Pani Ginekolog powiedziała, że to badanie ma byc zrobione między 21-23 dniem cyklu, okres mi sie zaczął 06.10,14 czyli jak jutro rano wykonam to badanie to powinno wyść? Ps staramy się o dziecko ale nie wychodzi i dlatego to badanie

Elżbieta Rhone

Witam,
dokładnie tak jak Pani pisze - pierwszy dzień miesiączki jest zarazem pierwszym dniem cyklu.