Jak mam rozumieć taki wynik badania krwi?

proszę o interpretację wyników krwi, od prawie roku robię systematycznie co miesiąc badania krwi i zawsze od normy odbiegają te same parametry : MCHC 36,3 g/dl norma 31,5 - 35,0 Liczba neutrocytów 1,99 x10´3/ul norma 2,50 - 7,00 % neutrocytów 39,0 % norma 45,0 - 70,0 % limfocytów 46,0 % norma 20,0 - 45,0 P-LCR27,6 % norma < 25,0 zawsze te 5 powyższych parametrów jest obniżonych bądź podwyższonych (nie było ani jednego badania by jakiś inny parametr badania podstawowego morfologii był poza normą). Lekarz opisuje zawsze te wyniki jako nieznacznie odbiegające od normy. Robiłem wyniki poziomu sodu, potasu tsh - prawidłowe, była nawet robiona tomografia głowy - ok. CRP zawsze było niepodwyższone. Był tez robiony test na boreliozę WESTERN BLOT - tu wyniki były podwyższone P-ciała p/Borrelia IgG 19,64 norma RU/ml< 16 ;P-ciała p/Borrelia IgM 18,16 norma RU/ml< 16. Początkowo nie było żadnych objawów po ok 4 miesiącach wstałem rano i mam pieczenia punktowe na twarzy, kłucia (już nie występują), wrażenie jakby twarz punktowo cierpła, czucie jest , takie parestezje. Te objawy nie ustąpiły do dziś. Proszę o poradę jakie badania wykonać by w końcu zdiagnozować powody odhyleń w wynikach, pozdrawiam Marcin 35 lat

nie wiem w jakim celu robi Pan badania co miesiąc; nie ma takiej potrzeby. Te wyniki sugerują ew. infekcję wirusową w organizmie. Ale nieznacznie odbiegają od normy i nie pogłębiałabym diagnostyki w żadnym kierunku