Jak można leczyć uciekające oko?

WITAM MOJE LEWE OKO JEST OKIEM NIEDOWIDZĄCYM ORAZ ZEZUJĄCYM KU SKRONI. PO ZAKROPLENIU OCZU TROPICAMIDE LUB CZYMŚ O PODOBNEJ NAZWIE MOJA WADA WYNOSI OL 2.75 / OP 0.5. BEZ ZAKROPLENIA OCZU WADA WYNOSI OL -1,25 / OP 0,5. JEST JAKAŚ SZANSA ŻEBY ZROBIĆ COŚ Z TYM UCIEKAJĄCYM OKIEM ? MAM 28 LAT

Witam. Mozna zoperować zeza rozbieżnego w klinice Scanmed w Krakowie na ul Bochenka..Właściwa korekta to ta po zakropieniu czyli sph+.Niestety przy zezie rozbieżnym nie da się Panu tych okularów przepisać ponieważ pogorszy się zez.Pozdrawiam