Jak można pobrać materiał do analizy HPV u mężczyzny?

Czy jest możliwe pobranie wymazu do testu HPV z prącia u osoby obrzezanej (z żołędzia, ujścia cewki)? Czy też brak napletka wymusza pobranie materiału z cewki?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

wymaz pobiera się z błon śluzowych skóry. Początkowego odcinka cewki moczowe, żołędzi, napletka, skory trzonu penisa, wzgórka łonowego, moszny etc. a także gardła i odbytu.

Zapraszam na konsultację z pobraniem materiału. prawidłowo pobrany materiał daje gwarancję wyniku. . Pozdrawiam www.prepmed.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty