Jak należy odczytać taki wynik na toksoplazmozę?

Proszę o interpretację wyniku toksoplazmoza IgG 3,21 IU/ml zakres ref. 0-3 norma : H IgM il. 0,250 lu/ml zakres ref 0-1

ujemne IgM przy dodatnim IgG świadczą o zakażeniu toksoplazmą, przebytym, nie świeżym. Ale u Pani IgG jest bardzo niskie, więc albo powtórzyłabym oznaczenie za 2-3 tyg. albo dodatkowo teraz wykonała awidność