Jak należy postępować po zakażeniu wirusem bostońskim?

Witam, mam 25 lat niedawno zaraziłem się od córki wirusem bostońskim. Dolegliwości związane z wirusem już minęły pojawiły się za to inne afty pod górną i dolną wargą, oraz jedną duża afta na prawym migdale. Problem w tym że podczas jedzenia przełykania boli mnie również prawe ucho. Dostałem od lekaża internisty cipronex 500 oraz floksal krople do aplikowania do uszu, oczywiście biorę również proiobiotyk jestem w połowie kuracji antybiotykiem lecz nie ma żadnych efektów.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza i ponowne badanie sadze ze konieczna jest odpowiednia modyfikacja leczenia i Ew metody diagnostyczne