Jak należy postępować w przypadku bielactwa?

ze wzgledu na bielactwo, zrobilam badania krwi, wynikło z nich ze nie mam witaminy d oraz ze mam medzi 129 a cynk 80, poinformowano mnie ze cynku powinno byc wiecej, czy to prawda? jesli taak to czy suplementacja wystarczy? z badan krwi wyszlo rowniez ze mam niedobory b12 oraz ze stwierdzono u mnie obecnosc przeciwcial przeciw komorkom okladzinowym zoladka w mianie 1;10, probujac znalezc informacje o tym natknelam sie na dosc niepokojace artykuly, czy jest sie czym martwic jesli tak to do kogo powinnam sie zgłosić? jesli to wzne wykryto u mnie rowniez gronkowca złocistego w uchu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Polecam specjalistę Magdalena Datta Adamczak