Co znaczą przeciwciała o typie świecenia ziarnistym z dodatnimi strefami chromosomowymi?

Dzien dobry, prosze o interpretacje badan - ana3 dsdna 9, dfs70 164, kontrola 138, poza tym stwierdzono przeciwciała o typie świecenia ziarnistym z dodatnimi strefami chromosomowymi w mianie 1:160; niedobór wit d3 oraz obecnosc wirusa epstein-barr (287) - inne badania w normie (np. Anca ujemne). Internista podejrzewa toczeń (bede u reumatologa), ale wlasnie wyczytalam ze obecnosc dfs70 to wyklucza,dobrze to rozumiem? Mam bielactwo i od maja lysienie plackowate (jest reakcja na leczenie).

Lek. Tomasz Budlewski

Czy jeszcze jakieś objawy? Jak wyniki badań laboratoryjnych z krwi? Czy była konsultacja dermatologa