Jak nawilżyć skórę w ciąży?

Dzień dobry, po leczeniu świerzbu maścią siarkową mam bardzo sucha i swędząca skórę. Jako że jestem w ciązy do regeneracji jej używam emolientów dla noworodków oraz oliwki po kąpieli i w ciągu dnia, natomiast swędzenie i uczucie "Ciągnięcia" skóry nie ustępuję. czy jest coś co jeszcze mogłabym użyć do regeneracji tej skóry? Dodam jeszcze że po natłuszczeniu skóry przestaje ona swędzieć ale ma to działanie chwilowe ponieważ skóra bardzo szybko pije to co na nią położę.

Dzień dobry,

Po takim leczeniu warto używać kosmetyków z firmy AMADerm.

Proszę nie przesuszać skóry przez zbyt długie prysznice lub kąpiele. Temperatura wody również nie powinna być wysoka,najlepsza jest letnia woda.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska