Wysychanie skóry twarzy po kąpieli

Po każdej kąpieli strasznie wysycha mi skóra twarzy. Co zrobić żeby tak nie byłemu?

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
aby zminimalizować wysuszenie skóry po każdej kąpieli proszę stosować krem nawilżająco-natłuszczający, który uzupełnia ubytki wody, a jednocześnie chroni przed dalszą utratą nawilżenia przez skórę.

Witam serdecznie,
proponuję intensywne nawilżanie skóry twarzy po kąpieli, np. przy pomocy L'oreal Man Expert Hydra 24 h. Jeśli produkt się wchłonie i będzie Pan nadal czuł napięcie i suchość skóry - nakładamy kolejną warstwę kremu itd. Ponadto polecam zabieg nawilżający w gabinecie kosmetologicznym.

Pozdrawiam,
ES