Jak nazywają się specjalistyczne badania na obecność np. bakterii beztlenowych wywołujących infekcje intymne lub grzybicy?

Witam, jak nazywają się specjaliztyczne badania na obecność np. bakterii bezltenowych wywołujących infekcje intymne lub grzybicy? Chcę aby mój partner się przebadał pod każdym kontem, zanim zaczniemy współżycie bez zabepieczenia. Jakie jeszcze badania są zalecane? Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Gdzie w Poznaniu można je wykonać? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza urologa i kierować się jego zaleceniami