Jak obliczyć swoje dni płodne?

30 grudnia 2013 miałam ostatni okres kiedy mam najbardziej płodny dzień aby zajść w ciąże okres mam róznie co 24, 25, 26 dni jest mi ciężko obliczyć dni płodne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani nieregularne cykle, obliczenia dni płodnych na podstawie cyklu nie jest do końca wiarygodne. Dlatego też w takim przypadku poleca się testy owulacyjne lub monitoring owulacji poprzez USG. O szczegółach proszę porozmawiać ze swoim lekarzem ginekologiem.