Jak ocenić ten wynik EEG u 44-letniej osoby?

Witam! Mam wynik EEG głowy proszę o wyjaśnienie. Zapis nieprawidłowy, wykazuje zmiany w okolicach skroniowo-centralno-ciemieniowych z uogólnionymi elementami napadowymi.

Witam! Zbyt lakoniczne pytanie. Trudno tu cokolwiek wyjaśniać, gdyż postawiła Pani pytanie zawierające także odpowiedź. Zmiany zarejestrowano w skroniach i na wierzchołku głowy, oraz zaobserwowano tendencję do ich uogólniania. Pozdrawiam W. Łuczkowski.