Jak ocenić ten wynik histopatologiczny mojej mamy?

Dzień dobry. Proszę o ocenę wyniku histopatologicznego mojej Mamusi. Her2-(1 )ujemny Ki67-25%. W sąsiedztwie komponentu inwazyjnego obecne są ogniska raka przewodowego in situ typu ductal carcinoma in situ of high nuclear grade solid with comedo necrosis. Ocena złośliwości hist. A. Tworzenie cewek 3 punkty. B. Poliformizm jąder komórkowych 3 punkty. C. Aktywność mitotyczna 19MF/10 Hpf 2 punkty. Ocena statusu receptorów i indeksu proliferacyjnego w toku. ER-TS=8/8 odczyn pozytywny w 100% komórek. PR-TS=8/8 pozytywny w 70% komórek. Bardzo proszę o pilną odpowiedź.

Nie mogę analizować wyniku badania bez informacji klinicznych, Opisano na pewno raka inwazyjnego przewodowego - więc przypuszczam że chodzi o raka piersi. Proszę wynik omówić z onkologiem, który ustali pacjentce leczenie