Jak ocenić wynik badania moczu u 31-latki?

Witam, co może oznaczać taki wynik badania ogólnego moczu? Bilirubina nie wykryto Urobilinogen nie wykryto Ciała ketonowe nie wykryto Glukoza nie wykryto Bialko calkowite wykryto Krew nie wykryto Ph 5,5 Azotyny nie wykryto Leukocyty wykryto Ciezar właściwy 1,002 Barwa jasnożółta, przejrzysty Nablonki płaskie 119,9 Nablonki nerkowe 7,7 Bakterie 1649,3 Eerytrocyty 68,6 Leukocyty 27,9 Pasma śluzu 1,0
KOBIETA, 31 LAT 5 miesięcy temu

Najczęściej takie nieprawidłowości świadczą o infekcji układu moczowego. Wynik należy skonsultować z lekarzem, który zlecił badanie i odnieść go do objawów.