Jak odbudować włosy po wyrwaniu?

Witam Jak odbudować włosy które zostały utracone skutek wyrwaniu prawdopodobnie z cebulkami? Dziękuję pozdrawiam.

Witam Pana,

Mam pytanie od jak dawna obserwuje Pan brak włosów? W jaki sposób włosy zostały wyrwane? Mam też prośbę o zdjęcie aby zalecić jak najlepszą metodę odzyskiwania utraconych włosów.
Proszę o przesłanie informacji na adres instytutadamowicz@op.pl

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl