Stosowanie Lubderm do mycia skóry

Witam, mam pytanie odnośnie emulsji do mycia skóry Lubderm. Czy owy lek może być stosowany na skórę włosów, czyli de facto na włosy ? Z takim zamiarem go kupiłem i został mi przypisany u Pana doktor, jednakże mam pewne obawy, mógłbym prosić o fachową opinię ?

Witam Pana,

Lubderm jest preparatem przeznaczonym do mycia skóry więc może używać go Pan również do skory głowy i włosów.
Proszę o informację czy na jakiś konkretny problem został polecon ten preparat?
instytutadamowicz@op.pl

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl