Biała otoczka naskórka podczas wzrostu włosów

Witam, mam taki problem wraz ze wzrostem włosa pozostaje mi na nim taka biaława otoczka z naskórka najgorsze jest w tym to, że wygląda to z daleka jakbym miała gnidy na włosach, których nie mam i nie za bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc.

Witam Panią,

Możemy mieć do czynienia z nadmiernym rogowaceniem ujść mieszków włosowych bądź tzw łupieżem tłustym.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby przeprowadzenie badania skóry głowy i zdiagnozowanie problemu a następnie wyleczenie jego.
Zapraszam na badanie trychologiczne do naszego Instytutu.
Tymczasem proszę o przesłanie fotografii na maila instytutadamowicz@op.pl.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl

Dzień dobry,

najlepiej w tej sytuacji udać się na konsultację do specjalisty od włosów - trychologa, który po bezpośrednim wywiadzie dobierze właściwe rozwiązanie Pani problemu.

Pozdrawiam