Stosowanie leku Aplicort E a konieczność mycia włosów codziennie

WITAM, MAM PYTANIE ODNOŚNIE APLICORTU E. LEKARZ KAZAŁ MI STOSOWAĆ CODZIENNIE NA NOC. CZY WÓWCZAS RANO MAM UMYĆ WŁOSY TEZ CODZIENNIE?

Witam,
przy stosowaniu tego preparatu nie ma konieczności mycia włosów/głowy codziennie.
Preparat stosujemy na owłosioną skórę głowy,/a nie na włosy /
Przy problemach z wypadaniem włosów sugeruję mycie głowy/włosów nie częściej niż co 2 dni.