Jak odczytać stan zapalny z badań?

Prosze o interpretacje wynikow badan z krwi i moczu.Krew-Hemokryt 39,1 hemoglobina 13,3 krwinki czerwone4710000 krwinki biale 7500 MCHC-34,0 MCV-83.a OB-8 Mocz-URO-3,5umo ph-6,0 SG 1,030 osad-nablonki plaskie-d.lia wyw okr.poj krwinki biale-2-3wpw, Tak mam podane Prosze mi napisac czy moje wyniki sa w normie albo czy jast gdzies stan zapalny.Dziekuje

Witam serdecznie. Wynik OB na poziomie 8 nie wskazuje na silnie wyrażony odczyn zapalny, jednak dużo zależy od norm laboratoryjnych.