Wyniki badania moczu i poronienie

Witam proszę o interpretacje wyników badań moczu Osad-Badanie cytometryczne Nablonki plaskie 24,3 ul norma 20 Nab. pla. (wpw)4 norma 0-4 Krwinki biale 20,3 norma 20 krw,biale (wpw) 4 norma 0-5 krwinki czerwone 16.4 norma 10 krwinki cze (wpw) 3 norma 0-2 Bakterie 607,5 ul norma 300 bakterie (wpw) 109 norma 0-54 oraz w moczu leukocyty 25 leuk. ul martwie sie bardzo jedno dziecko juz stracilam , nie podmylam sie rano mam powtorzyc badanie ??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Wynik wskazuje na obecność Zakażenia dróg moczowych. Jednakże, jeśli nie przygotowała się Pani odpowiednio do badania. Warto je powtórzyć, dopiero wówczas wynik będzie wiarygodny. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badanie ogólne moczu powinno się wykonać po dokładnym umyciu okolic intymnych i pobrać próbkę ze środkowego strumienia moczu. Jeżeli nie było tak wykonane, proszę je powtórzyć. W przeciwnym razie wyniki świadczą o zakażeniu układu moczowego, wówczas należy udać się do lekarza w celu włączenia leczenia
Pozdrawiam