Jak odczytać wyniki markerów nowotworowych?

Poproszę o interpretację markerów nowotworowych. Mam 52 lata, kobieta. CA-15,3(ICD-9: 143) 23,28; CA-125 (ICD-9: 141) -10,57; CEA (ICD-9:153) -0,51. Sama wykonałam badanie, bez skierowania, profilaktycznie. Z góry dziękuję.

A jaka choroba była leczona (jeśli była) i jakie wyniki markerów były poprzednio i kiedy??? Bez tych danych nic nie jestem w stanie powiedzieć , zż