Jak odpowiednio leczyć cukrzycę w 25 tygodniu ciąży?
Dzień dobry, jestem w 25 tc. Wyniki mojej krzywej cukrowej to glukoza na czczo 79 mg/dl, po godzinie 131mg/dl, a po dwóch 44 mg/dl. Po powrocie z badania rzeczywiście czułam się osłabiona i siły wróciły mi dopiero po zjedzeniu szybkiego śniadania. Dotychczas nie miałam problemu z poziomem cukru. W poprzedniej ciąży wyniki też były prawidłowe. Zmartwił mnie ten duży spadek. Czy to jeszcze normalna sytuacja? Ostatni pomiar był prawie 16 godzin po ostatnim posiłku. Czy trzeba powtórzyć badanie?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna wizyta u diabetologa i dalsza diagnostyka wyniki świadczą o zbyt dużym wydzielaniu insuliny jeżeli badanie było wykonane prawidłowo