Jak pomóc 4-letniemu dziecku, które ma kaszel, blokadę w nosie i częste oddawanie moczu?

Dobry wieczór. Jak mogę pomóc 4letniemu dziecku które ma: - brak gorączki - kaszel tak jakby oskrzelowy - miała blokadę w nosku i nie mogła się wysmarkać - częste oddawanie moczu i czasem brak możliwości wstrzymania(moczenie) - przy osłuchiwaniu pleców dziecka słychać przy kaszlu jak by coś "rzęziło" Czy mam się czym martwić? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.