Pieczenie podczas oddawania moczu u 13-letniego dziecka

Dlaczego szczypie moją 13-letnią córkę podczas oddawania moczu ? Szczypie ją w trakcie oraz po. Bolą ja także czasami nerki. Mocz ma mocno żółty. Nie ma gorączki. Bolą ją nerki wtedy kiedy dotknę ich,lub kiedy nic nie robi. Co mojej córce jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie jest to infekcja. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.