Uczucie pieczenia przy oddawaniu moczu u dziecka

Co się może mojej corce dziać ? Od 3 lat ma taki problem,że piecze ją przy oddawaniu moczu. Tzn. Pare dni ją piecze i kolor moczu jest mocno żółty, ale nie ma gorączki. A po tych dniach jest pare dni przerwy np. 3-4 dni. I to nawraca. Od miesiąca cały czas bolą ją troche nerki. Co się jej może dziać ? Proszę o podejrzenia.

trzeba koniecznie zrobić usg brzucha , zobaczyć nerki, może ma kamienie, może nawracające infekcje . Trzeba zrobić badanie moczu , posiew moczu. Trzeba też oglądną okolice krocza czy nie ma stanu zapalnego pochwy lub jej okolicy.