Bóle jajnika i pieczenie przy oddawaniu moczu

witam bylam w szpitalu ostatnio z bolem prawego jajnika i pieczeniem przy oddawaniu moczu dodam ze moj mocz jest pomaranczowy. mialam usg jajniki sa wporzadku tylko ten prawy minimalnie powiekszony .doktor wypisala tylko nospe.bo nie wykryla przez usg zapalenia. a ostatnio mialam zapalenie przydatkow. co mam robic?boje sie ze jednakmam to zapalenie bo caly czas boli .podczas usg tez bolalo.ale wykryla persartyke jelit a biegunki nie mam .przeciwnie zalatwiam sie 2 razy w tyg.mam tez zgage .pzdr

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności należy zrobić badanie ogólne moczu i posiew aby wykluczyć infekcję dróg moczowych, która moze dawać powyższe objawy. Z opisu nie wynika aby były podstawy do podejrzenia zapalenia przydatków.