Jak pomóc chorującemu na złośliwy nowotwór?

MÓJ KOLEGA MA 19 LAT MA RAKA LEKARZ MÓWI ŻE nie operacyjny złośliwy I NA TYM ETAPIE NIE POMOGĄ MU NAWET TABLETKI ZABARDZO JA MAM PYTANIE ILE MU ZOZTAŁO ŻYCIA I CZEGO NIE POWINIEN ROBIĆ ? I JAK NA TYM ETAPIE choroby można mu pomuc ?

Witam! Aby dokładnie odpowiedzieć na Pana pytanie konieczna byłaby znajomość rodzaju nowotworu i dokładnego stopnia jego zaawansowania. Jeśli chodzi o aktywność Pana kolegi, to wszystko uzależnione jest od ogólnego stanu jego sprawności psychofizycznej.