Jak poprawić efekty zabiegu laserowego?

Od 11.2017 do 01.2018r miałam wykonane 3 zabiegi na twarz i szyję laserem Palomar Emerge nieablacyjny. Stan skóry sie pogorszył po serii zabiegów, skóra jest wiotka, szczególnie owal twarz jest zaburzony, tzw chomiki uległy pogłębieniu. Po okresie 6 mcy niewielka zmiana i poprawa ale wygląd owalu twarzy przed zabiegiem był zdecydowanie lepszy. Jak mogę poprawić owal twarz, jakie zabiegi wykonać i czy jest szansa na poprawę stanu skóry?Mam 48 lat.

Szanowna Pani,
szansa na poprawę jakości skóry oczywiście jest.
Zanim coś zaproponujemy niezbędna jest osobista konsultacja aby bezpośrednio móc ocenić problem - zapraszam
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel