Czy laser CO2 jest odpowiedni na redukcję tych niedoskonałości?

Witam. Mam 22 lata. Chciałabym wykonać zabieg laserem CO2 na twarz. Mam wiele niedoskonałości: zmarszczki mimiczne, głębokie blizny, przebarwienia po trądziku, marszczki na twarz, opadające powieki, cienie pod oczami, sińce wokół oczu itd. Czy laser CO2 jest odpowiedni na redukcję tych niedoskonałości? Przeczytałam masę opinii na ten temat. Po takim zabiegu pozostają trwałe przebarwienia/zaczerwienienia na twarzy. Chciałabym się dowiedzieć czy to bezpieczny zabieg oraz czy nie pogorszy wyglądu.

Dzień dobry,

Laser frakcyjny eCO2 ma wiele zastosowań i jest skuteczny pod warunkiem, że zabieg wykonuje odpowiednia osoba a sprzęt jest dobrej jakości laserem medycznym. Najlepiej będzie udać się na konsultację do kliniki medycyny estetycznej. Zabiegi wykonuje się w serii co 4-6 tygodni. Najlepszym okresem na zabiegi z zakresu laseroterapii jest jesień- zima ze względu na mniejszą ilość promieni słonecznych.

Pozdrawiam serdecznie.