Jak poradzić sobie częstym oddawaniem moczu?

Od dłuższego czasu miewam problemy z nerwami jestem wybuchowa, do tego doszły problemy z pęcherzem. Przy probie wyjścia z domu ciągle chce mi się siku (po mimo iż byłam przed chwilą w łazience, badania na mocz wyszły w porządku) uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie. Ograniczam wyjścia do minimum podróż nawet 20 minut to koszmar. Gdy znajomym już uda się mnie wyciągnąć z domu po 3-4 godzinach dostaję ostrego bólu brzucha i muszę wracać do domu. Co robić do jakiego specjalisty się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze Wskazna jest wizyta u urologa i diagnostyka w tym kierunku