Jak poradzić sobie z takimi problemami z odpornością?

Witam mam problem dotyczący mojej odporności organizmu. Mianowicie od września 2016 roku po dużym stresie w pracy wylądowałem szpitalu zakaźnym z anginą Od tamtej pory co bardziej się zdenerwuje tak jak wczoraj po wizycie u lekarza stomatologa dzisaj mam już 39 stopni gorączki jak sobie radzic z tym dalej? Jestem młodą osobą mam 24 lata i rodzinę nie mogę normalnie pracować bo ciągle z moja odpornoscia są problemy co dalej robić jak skutecznie z tym walczyc ? Pozdrawiam Patryk.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim proponuję wykonać podstawowe badania z krwi i udać się do lekarza rodzinnego

Dzień dobry. Zachęcam Pana do podjęcia terapii psychologicznej. Objawy, które Pan opisuje mogą być spowodowane zbytnim narażeniem na stres, z którym organizm sobie nie radzi w sposób konstruktywny. Wsparcie specjalisty pozwoli na ustalenie przyczyn i wypracowanie rozwiązań. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/