Jak poradzić sobie z zapaleniem żołądka oraz bakteriami helicobacter pyroli?

Witam. Mam żółciowe zapalenie żołądka oraz bakterie helicobacter pyroli ( ) biorę leki, dwa dni mnie wcale żołądek nie bolał a dzisiaj znowu zaczął!? Do tego popołudniami nie codziennie mam dreszcze a potem temp 37,2. Podczas gastroskopi pobrali wycinek do badania histopatologicznego. Bardzo się martwię czy to coś poważniejszego. Stosuje dietę, do tego mam zaparcia pomimo iż przyjmuje tabletki zirid. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie inne leki na h. pylori? czy jakieś cechy infekcji? proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego leczenie.