Jak poradzić sobie z zatkaniem i bólem ucha?

Wtłoczyłem płyn do ucha środkowego po przez trąbkę słuchową. Po przez płukaniom irigasinem co w takim przypadku mam zrobić zatkane i ból prawego ucha proszę o poradę

Zgłosić pilnie swój przypadek na Policję lub do Prokuratora!! Może wreszcie ktoś zabroni głupawych reklam i szkodliwych eksperymentów na Polakach? A o poradę pytaj reklamodawców tego specyfiku, ja nie wiem.