Jak poradzić sobie z żółtą skórą na kolanach?

Witam. Bawiąc się z dzieckiem na czworaka, starłam skórę na kolanach. Skóra na kolanach zrobiła się żółta. To wygląda jakbym miała brudne kolana. Co mam zrobić żeby kolana znow wyglądały jak dawniej?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.