Jak postępować po czyszczeniu zatok?

Witam Za 2 tygodnie mam endoskopowy zabieg zatok polegający na oczyszczeniu ich. Pracuję w miejscu gdzie cały czas rozpylane są farby, używane są rozpuszczalniki, jest dużo pyłu w powietrzu. Czy po zabiegu mogę bezpiecznie pracować w takim środowisku?

Nie znam Twojej historii choroby zatok, nie znam Twoich wyników TK zatok, nie wiem co Ci dolega i nie wiem czy wymagasz operacji zatok w tym wieku? Gdzie mieszkasz?