Jak postępować po użądleniu przez pszczołę?

Tydzień temu na plaży użądliła mnie pszczoła, w wewnętrznej stronie nogi, tuż nad kolanem. Nie usunęłam żądła, bo go nie widziałam. Do tej pory mam ropny strup otoczony zaczerwienieniem i mam jakby zakwasy w tym udzie. Co z tym robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne