Jak postępować przy kamieniu w moczowodzie?

W nerce znajduje się 11mm kamień. Wczoraj miałem założony cewnik moczowodowy dj od nerki do pęcherza by za miesiąc wrócić na zabieg rozbijania kamienia. Dzisiaj nadal czuję ból nerki i pęcherza a dodatkowo występuje krwiomocz z pieczeniem cewki moczowej. Czy to jest normalne i powinienem jeszcze zaczekać przyjmując antybiotyk i leki przeciwbólowe?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Niestety przy obecnym kamieniu w moczowodzie tak może być, najlepiej jednak konsultować się z lekarzem prowadzącym, nie wiem w jakim stanie klinicznym i z jakimi dolegliwościami wypisano Pana po założeniu cewnika DJ

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy