Jak powinien wyglądać obraz USG w 6 tygodniu ciąży?

Witam, 15-16.09 miałam owulację (potwierdzoną monitoringiem), dzień po spodziewanej miesiączce badanie betahcg wykazało wartość 28,6, natomiast dwa dni później 55,2., progesteron 28,1ng/ml. Dziś (16.10) byłam na usg, jednak lekarz nie stwierdził pęcherzyka ani w macicy ani poza nią.Kazał powtórzyć betahcg i umówić się na usg. Czy jest możliwe aby w 6tc nie było zupełnie nic na obrazie usg? Obawiam się, ze mogę być w ciąży pozamacicznej, gdyż brałam tabletki wspomagające owulację.

Lek. Tomasz Budlewski

możliwe jest i to i to. zalecenia lekarza badającego są jaknajbardziej wskazane.