Jak powinna przyrastać głowa u dzieci?

Syn urodził się z obwodem główki 35cm klatka 34. Główka przyrasta powoli. Boję się że za wolno oraz tego jakie to może nieść konsekwencje. Obecnie syn ma 6.5 miesiąca a obwód główki zaledwie 41,5 cm. Jest długi i dosyć wąski. Waży ok. 8 kg. Karmiony jest piersią.Proszę o poradę czy powinnam udać się do specjalisty gdyż według naszego pediatry do roku czasu nie ma powodów do niepokoju.

Dzień dobry, jeżeli pediatra nie widzi nic niepokojącego, to tak zapewne jest. Należy jednak obserwować dziecko pod kątem prawidłowego rozwoju.