Jak powinna wyglądać wydzielina z pochwy po porodzie?

witam mam pewnien problem urodzilam dziecko 7 miesiecy temu miesiaczka byla zaraz po miesiacu bo nie karmilam.Ale wydzielina pomiedzy miesiaczkami caly czas jest bialo zolta czy to normalne bo czytalam ze powinna byc w dni plodne rozciagliwa jak bialko jaja kurzego prosze o odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Wydzielina powinna ulegać zmianom. Sugeruję udać się do ginekologa, żeby sprawdzić czy nie ma infekcji.