Jak powstrzymać wypadanie włosów przy cukrzycy?

od 22 lat mamcukrzyce typu 1 , ostatnio mialam problemy z jej kontrola ze wzgledu na stres i problemy w zyciu osobistym, skutkiem tego zaczely potwornie wypadac mi wlosy, teraz cukrzyce mam pod kontrola ale wlosy nadal wypadaja, jak moge to powstrzymac?

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może włosy wypadają z jakiejś innej przyczyny, radziłabym udać się do endokrynologa i wykonać badania hormonalne.
Pozdrawiam