Jak pozbyć się bólu zęba u osoby która odczuwa w ustach ropę?

Wysłałam w ciągu 2dni dwa zęby dolna 8 była z ropą. Nadal boli pulik spuchniety czuję w buzi ropę i dziwne zgrubienie ciągle na tabletkach przeciw bólowych w nocy spać nie mogę.dentysta przepis al antybiotyk ale nic. Co mam zrobić żeby już nie bolało pomocyyy

Dzien dobry. Antybiotyk zaczyna zazwyczaj działać po 2 dobie. Jeśli tak nie jest zapewne jest złe dobrany. Prisze kupic Płyn Eludril i płukać buzie 2-3 x dziennie. Higiena jsmy ustnej musi byc teraz wzmożona.