Jak pozbyć się kataru siennego?

Witam, mam pytanie czy jest jakiś sposób na stałe pozbycie się kataru siennego? mam go od ponad 10 lat, raz jest go więcej, raz mniej, byłem leczony różnymi preparatami, ostatecznie laryngolog dał zalecenie do lekarza POZ, że obecnie nie wymagam leczenia otolaryngologicznego, po leczeniu Buderhin, i Telfexo 120, jest poprawa i przy nasilonych objawach mogą zostać mi te środki przepisane. Czy pozostać przy tym? rtg zatok, tk zatok w porządku, uczulenie na pleśnie. Pozdrawaim

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza alergologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.