Jak pozbyć się małych i czerwonych krostek na skórze nóg i przedramion?

Witam,od dziecinstwa borykam sie z problemem malych, czerwonych krostek na skórze nóg (zwlaszcza lydki) i przedramion. Stosowalam rózne masci z antybiotykiem i kremy ze sterydami, ale nie bylo zadnej poprawy. Podobne dolegliwosci ma moja mama i babcia, wiec mój problem ma zapewne podloze genetyczne. Czy w zwiazku z tym, jest jakis sposób, aby sie tego pozbyc? Robilam badania krwi oraz na tarczyce i nigdy nie wyszlo mi nic niepokojacego. Bede wdzieczna za jakas wskazówke. Dziekuje i pozdrawiam. Aleksandra

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, który oceni możliwość usunięcia zmian.