Jak pozbyć się takich strupów w nosie?

Dzien dobry pisze w sprawi gdyż mam 19 lat i czasami z dwóch dziurek gdy wudmuchiwalem nos miałem skrzepy z dwóch dziurek a teraz ostatnimi czasy leci mi bardzo powoli krew z jednej dziurki i zasycha w dziurce i robią się strupy z krwi i mam żółto jasna wydzielinę i w gardle nic z tyłu nie czuję tylko mam problem od zawsze z zatokami i mam ślinę ciemniejsza przez zatoki ale niedawno miałem problemy z tym nosem kiedyś tez mi malutko lecialo krwi ale przez ciśnienie a ostatnio ciodziennie przez noc albo coś robią mi się te strupki mało krwi z tym śluzem jasnym albo skrzepy

Nad tym umęczonym przez Ciebie nosem należy długu długo długo pracować w domu według wskazówek po zbadaniu tego nosa. Przyjedź. CD Rtg zatok proszę.