Jak przechowywać preparaty patomorfologiczne?

Witam, dzisiaj odebrałam od lekarza swoje preparaty histopatologiczne ale z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza jak je mam przechowywać je w domu do czasu wizyty... Czy może ktoś mi pomóc w tej kwestii ?
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie napisała Pani co to za preparaty, w jakiej formie je Pani dostała, dlatego nie można Pani właściwie pomóc. Proszę sprecyzować, jaki preparaty ma Pani na myśli. Pozdrawiam